Oferta


Card image cap
Przedłużanie rzęs 1:1, 2/3D, 4/6D

Przedłużanie rzęs to sposób na stosunkowo trwałe przedłużenie i pogrubienie naturalnych rzęs. Metoda 1:1 polega na doklejeniu jednej rzęsy syntetycznej do rzęsy naturalnej, natomiast metoda 2/3D, 4/6D polega na przyklejeniu wachlarzyka sztucznych rzęs do jednej naturalnej.

Card image cap
Makijaż permanentny

Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich pigmentów. Sposób nakładania barwnika przypomina wykonywanie tatuażu, jednak wprowadza się go znacznie płycej.

Card image cap
Laserowe usuwanie owłosienia Light Sheer

Zabieg depilacji laserowej pozwala nam w sposób trwały pozbyć się problemu nadmiernego owłosienia, co niewątpliwie przyczynia się do większego komfortu w codziennym funkcjonowaniu.

Card image cap
Depilacja ciepłym woskiem

Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

Card image cap
Makijaż

Makijaż nie tylko pozwala ukryć różnego rodzaju niedoskonałości, ale także kreuje pewnego rodzaju wizerunek, pozwala lepiej się zaprezentować i wyeksponować wybrane cechy.

Card image cap
Przekłuwanie uszu

Zabieg polega na wstrzeleniu w płatek ucha specjalnych kolczyków wyprodukowanych ze stali chirurgicznej, które można wymienić po zagojeniu płatka ucha. Kolczyki nie wywołują reakcji alergicznych.

Card image cap
Manicure&Pedicure

Piękne, zadbane dłonie i stopy to element zdrowia i urody oraz podstawa dobrego samopoczucia zarówno kobiety jak i mężczyzny. Dlatego warto nasze dłonie i stopy otoczyć szczególną troską.

Card image cap
Stylizacja oprawy oczu

Zabieg polega na farbowaniu brwi i rzęs oraz regulacji brwi. Dzięki temu możemy uzyskać spektakularne efekty odświeżenia spojrzenia, podniesienia powiek oraz nadania twarzy właściwych proporcji.

Card image cap
Pielęgnacja twarzy

Twarz to część ciała, która jest najbardziej narażona na działanie czynników atmosferycznych. Nie osłonimy jej przed wiatrem ani mrozem. Stąd też pielęgnacja twarzy powinna zajmować najwięcej miejsca.

Card image cap
Pielęgnacja ciała

Skóra potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji, w przeciwnym razie staje się szorstka, zaczyna się łuszczyć oraz szybciej się starzeje.

Card image cap
Peelingi chemiczne/kwasy

Eksfoliacja kwasami to zabieg złuszczania i usuwania zrogowaciałej warstwy naskórka. Intensywność i głębokość złuszczania dobierana jest zależnie od stanu cery, oczekiwań i problemów skóry.

Card image cap
Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa polega na intensywnym, bardzo gęstym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu wybranych okolic twarzy lub innych części ciała, które chcemy poddać regeneracji.

Card image cap
Peeling kawitacyjny

Zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Poza złuszczeniem, wibracje ultradźwiękowe, wzbogacone o mikromasaż, poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę.

Card image cap
Mikrodermabrazja diamentowa

Zabieg mikrodermabrazji polega na mechanicznym ścieraniu zrogowaciałego naskórka za pomocą diamentowej głowicy. Złuszczany podczas zabiegu naskórek, jest od razu zasysany pompą umieszczoną na głowicy.

Card image cap
Sonoforeza/ultadźwięki

Zabieg powoduje poprawę ukrwienia skóry i jest wykorzystywany w celu wtłoczenia w głębsze warstwy preparatów regenerujących i nawilżających. Sonoforeza ma za zadanie transport witamin w głąb skóry.

Kontakt


Czynne:
Poniedziałek 9-17
Wtorek 9-17
Środa 9-17
Czwartek 9-17
Piątek 9-17
Sobota 9-14
Niedziela Nieczynne

Miejsca postojowe dla klientów i pacjentów przychodni MedHome
- wjazd od ulicy Dąbrowskiego.

Responsive image
MedHome
Salon kosmetyczny

II piętro
ul.Narutowicza 66
08-110 Siedlce
(25) 308 10 80 wew. 3
kontakt@medhome.pl